kurumsal

ATLAS SUNİ DERİ AYAKKABILIK, TERLİKLİK, ÇANTALIK, GİYİMLİK, DÖŞEMELİK AKSESUAR VE ÇEŞİTLİ AKSESUARLARDA KULLANILAN P.U.(POLİÜRETAN), P.V.C (VİNİL) KAPLAMA ÜRÜNLER ÜRETMEKTEDİR.

Hakkımızda

ATLAS MARKA GELİŞİM

Kurulmuş olduğu beri süregelen üretiminde kendini sürekli yenilemiş, iç ve dış pazarlara hizmet verebilmek için dengeli gelişmeyi amaç edinerek sektöründe sürekli bir lokomotif görevi üstlenmiştir. Her zaman yeni teknolojileri ve yeni trendleri takip eden Atlas Suni Deri sürekli renk kartelasını güncellemekte ve geliştirmektedir

Neden
Atlas

Entegre üretim sistemimiz sayesinde üretim süreçleri ve ürünlerimizin kalitesi tam kontrol altında.

Neden Atlas ?
Tüm süreçleri kendi bünyemizde yürütmek, aynı zamanda müşterilerimizin değişen taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilme olanaklarımız bizi tercih unusuru olarak ön plana çıkarmaktadır.

Kalite
Kontrol

Tedarikçiden müşteriye uzanan tüm sürecin uluslararası standartlara uygun imalat yapılmaktadır.

Kalite Kontrol
Firmamızın amacı;müşteri istekleri doğrultustunda , mevcut ürün yelpazesine kaliteden ödün vermeden yeni ürünler ekleyerek maximum verimlilikte suni deri üretimi yapmaktır.

Atlas
Vizyon

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olmak.

Atlas Vizyon
Tedarikçiden müşteriye uzanan tüm sürecin uluslararası standartlara uygun yönetim anlayışı ile yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlamak dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

Atlas
Misyon

Atlas Suni Deri markasını dürüstlük ilkesinden taviz vermeden gururla geleceğe taşımak öncelikli görevimizdir.

Atlas Misyon
Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına özem göstermek ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

ürün özellikleri

SON TEKNOLOJİK OLANAKLARLA İMALATI GERÇEKLEŞTİRLEN ÜRÜNLER İSTENİLEN TÜM ÖZELLİKLERDE OPSİYONEL OLARAK HİZMETİNİZE SUNMAKTADIR.

1. Güneş Işığı Direnci

Güneş ışığına dayanıklı kimyasallar yardımıyla, ürün görsel ve teknik özelliklerini değiştirmeyen standartlar sağlanabilmektedir.

Clients

2. Ekolojik Ürün

İnsan sağlığına zarar veren toksin kimyasallar kullanılmayarak doğaya ve insana dost ürünler üretilebilmektedir.

3. Kolay Temizlenebilirlik

Ürünlerimize, her türlü dış etkenden gelebilecek Çay, Kahve gibi ev ve büro ortamında oluşabilecek lekelere karşı, kolay temizleme özelliği sağlanabilmektedir.

4. Yanma Geciktiricili

Uluslararası standartlara uygun olarak, ürümlerimize yanmayı geçiktiren güç tutuşurluk özelliği kazandırılabilmektedir.

5. Su Geçirmezlik

Özel kimyasallar ile hertürlü sıvının ürünlere nefuz etmesi ve sıvıların ürünlerimizin arka yüzeylerine geçmesi engellenebilmektedir.

6. Anti Bakteriyal

Anti bakteriyel özelliği ile ürünlerimizin kullanıldığı ev ve ofis ortamlarında oluşabilecek mikrobik organizmalar engellenebilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olduğumuz için.

    1
  • AR-GE’ye çok önem veriyoruz. İnsan yapımı deri konusunda günümüzün son teknoloji trendlerini takip ediyoruz. Makinelere, ekipmanlara, hammaddelere ve testlerlere çok önem veriyoruz. Her gün bir adım daha ileri gidiyoruz.

    2
  • Atlas Suni Deri tecrübeli mühendislerinin önderliğinde genç ve dinamik mühendis kadrosuyla müşterinin talepleri doğrultusunda her türlü özel ürünü ve rengi kaliteden ödün vermeden Arge laboratuvarlarında yapabilmektedir ve müşterilenin beğenilerine sunabilmektedir.

    3

ürünler

ATLAS SUNİ DERİ AYAKKABILIK, TERLİKLİK, ÇANTALIK, GİYİMLİK, DÖŞEMELİK AKSESUAR VE ÇEŞİTLİ AKSESUARLARDA KULLANILAN P.U.(POLİÜRETAN), P.V.C (VİNİL) KAPLAMA ÜRÜNLER ÜRETMEKTEDİR.

Pazarlama ve satış ekibinin bilgi ve deneyimi ile Ar-Ge bölümünün kendine özgü tasarımları biraraya getirilerek geniş renk ve desen alternatifleriyle yılın modasını yansıtan koleksiyonlar sizin için hazırlandı.

kalite politikamız

Atlas Suni Deri'nin dünya pazarlarına sunduğu yüksek kalitedeki ürünlerle bugün Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir teknik tekstil şirketlerinden biridir.
Kendimizi sürekli yenilemenin, mevcut piyasa koşullarına uyum sağlamak için gerçekleştirdiğimiz değişimlerin ve yeni teknolojiye yaptığımız yatırımların sonucu olarak, hızla büyüyen teknik tekstil endüstrisinde öncü bir role sahip olduk. Bugün sektörün öncü üreticisi olarak, geniş ürün yelpazemizle piyasanın hızla değişen her türlü talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterlilikteyiz. Mükemmel kaliteyi, süratli ve etkili bir şekilde sunmaktayız..

Katıldığımız Fuar Etkinlikleri

Atlas Suni Deri çalışanları olarak, heyecanınızı paylaşmak, tüm üretim ve ilerleme hayallerinize destek olmak ve gelecekte ulaşmak istediğiniz hedefe omuz omuza sizinle yürümek istiyoruz.

MÜŞTERİ HATTI

her türlü soru ve önerileriniz için...

// Telefon: 0342 337 21 10 Email: info@atlassunideri.com.tr //

irtibat

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlerle irtibat kurabilirsiniz
veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Mesaj Formu

Sizlere sağklı dönüş yapabilmemiz için lütfen formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. İlginiz için teşekkür ederiz.

3.Organize Sanayi Bölgesi
83306 Nolu Cadde No:3
Başpınar / Şehitkamil / Gaziantep